04Apr/22

Občni zbor 2022

V soboto 2.4.2022 je potekal  občni zbor balinarskega kluba Skala. Na občnem zboru so potekale tudi volitve novega predsednika kluba in novih organov kluba. Na tem mestu se zahvaljujemo dosedanjemu predsedniku Miranu Hrvatiču, ki je klub uspešno vodil od leta 2019.
Novi predsednik kluba je postal Ervin Ozbič, ki želi nadaljevati dosedanje delo.
 
Izvoljeni so bili novi člani v organe kluba:
Predsednik kluba: Ervin Ozbič
Tajnik: Rok Pirjevec
Blagajnik: Gašper Kraševec
Nadzorni odbor: Franko Piščanec
Disciplinska komisija: Sebastjan Štoka
Komisija za mlade: Gašper Kraševec
Izvršni odbor: Tomaž Mahnič – predsednik, Miroslav Likar – član, Iztok Sosič – član, Mitja Dolenc – član, Miran Hrvatič – član
07Mar/22

BALINARSKI TURNIR MLADIH V KOPRU

Balinarski klub Korte v sodelovanju z občino Izola je v soboto v balinarski dvorani Žusterna v Kopru organiziral  balinarski turnir mladih v dvojicah do 15 let.

Turnirja se je udeležilo osem ekip: Skala Sežana, Postojna, Pivka Oro Met, Kozlek Kuteževo, Pliskovica, Notranjska, ŠB Korte-Izola U-14 in U-15. Po zanimivih in kakovostni igrah je prvo mesto osvojila zasedba Kozlek Kuteževo pred Postojno, ŠB Korte-Izola U-15 in Pivka Oro Met.

Naslednji turnir mladih bo v zimskem času organiziran v večnamenski dvorani krajevne skupnosti v Kortah, ki je trenutno v zaključku z deli in bo namenjeno tudi za balinanje mladih do 15 let.

 

14Feb/22

Vodilni dvojec do remijev, napet boj za končnico

Sobotni superligaški obračuni so še enkrat več potrdili, da je letošnja sezona v elitni moški balinarski druščini izjemno izenačena in kakovostna. Vodilni dvojec iz Kobjeglave in Škofje Loke je na gostovanjih izvlekel remija, v boju za preostali dve mesti na zaključnem turnirju pa je položaj zelo zapleten.